INFORMACJE
k-bitcoin-pl-c

Bitcoinpl.org to jeden z najpopularniejszych polskich portali internetowych o kryptowalutach i technologii blockchain.

W serwisie bitcoinpl.org znajdziesz informacje z Polski i świata, informacje dotyczące świata blockchain, kryptowalut, start-upów, finansów i ekonomii w. Publikowane są również aktualne kursy kryptowalut, opinie ekspertów, researche, prognozy i wywiady.

Bitcoinpl.org ściśle współpracuje z kanałem YT Mike Satoshi oraz należy do Krypto-Narodu, wstępując jako jeden z pierwszych członków.

W serwisie znajdziesz także opisy najpopularniejszych kryptowalut, bardzo ciekawe felietony, analizy techniczne, porady dotyczące portfeli krypto oraz e-book “Bitcoin – Cyfrowe złoto. Wstęp do kryptowalut” (by otrzymać tego ebooka napisz do redakcji: kontakt@bitcoinpl.org).

Informacje zawarte w serwisie, w domenie i subdomenach bitcoinpl.org oraz na każdym video dostępnym w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715). Zgodnie z powyższym autorzy i właściciel serwisu nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w serwisie jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych. Korzystając z serwisu zgadzasz się na powyższe warunki.

Media społecznościowe twórcy: