SŁOWEM WSTĘPU

Stworzyliśmy tą sekcję dla wszystkich Was, którzy poszukują promocji, zniżek i różnego rodzaju rabatów. Będziemy dodawać tutaj wszelkiego rodzaju bonusy, które uda nam się odnaleźć lub pozyskać specjalnie dla Was. 

KSIĄŻKI

PORTFELE SPRZĘTOWE

Testy portfeli sprzętowych znajdziesz na playliście kanału Mike Satoshi. Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony dedykowanej portfelom kryptowalutowym.

TREZOR

Trezor - 10% zniżki na zestawy

TANGEM WALLET

10% zniżki na zakupy portfeli marki Tangem (zarówno wersja z 2 kartami jak i z 3). Zniżka działa dożywotnio.

LEDGER

30% zniżki na kolorowe wersje portfeli Ledger (wersja standardowa, czarna, nie łapie się). Dotyczy zarówno kolorowej wersji Nano S Plus, jak i Nano X.

Kod zniżkowy to COLOR30

Promocja trwa do 20-go czerwca.

GIEŁDY KRYPTOWALUT

Jeżeli chce dowiedzieć się więcej na temat giełdy kryptowalut, zajrzyj do naszej sekcji dedykowanej giełdom zcentralizowanym. Znajdziesz ją TUTAJ

BITGET

Akcja promocyjna giełdy Bitget w okresie 14.07.23-25.07.23:

Akcja 1: Zarejestruj się na Bitget w czasie trwania wydarzenia i zdeponuj minimum 10 USDT, aby mieć szansę na wygranie LTC o wartości 20 $

Akcja 2: Future Trading na LTC - wystarczy zrobić wolumen 50USD w trakcie trwania promocji, aby zakwalifikować się do udziału w puli nagród LTC o wartości 40 000 USD. Wiadomo, im więcej wolumentu, tym większa potencjalna nagroda.

Akcja 3: Do puli nagród o wartości 20000$ zakwalifikują się wszyscy traderzy, którzy w okresie promocyjnym będą trade'ować na Bitget na kwotę przekraczającą 50 USDT.

BONUS POWITALNY 20 USDT

Każda nowa osoba, która zarejestruje się na giełdzie dostanie kupon na 20 USDT jak środki na handel w sekcji “Derivatives”. Środków tych nie można wypłacić, a jedynie użyć jako środków do grania lub zabezpieczenia pozycji (margin).

Link do rejestracji na giełdzie znajdziesz TUTAJ.

BONUS POWITALNY $25 

Jeżeli zarejestrujesz się w aplikacji Crypto.com (kod QR znajdziesz poniżej) i przejdziesz weryfikację KYC dostajesz bonus $25 w tokenach CRO. Tokeny będą zablokowane, aż do momentu zablokowania środków i zamówienia karty VISA Metal Crypto.com 

Link do rejestracji znajdziesz TUTAJ. Ewentualnie możesz użyć kodu QR. 

Dokładne zasady uzyskania bonusu znajdziesz TUTAJ.  

KONFERENCJE

BTC PRAGUE CONFERENCE & EXPO

Wśród prelegentów m.in. Michael Saylor ! Kod zniżkowy na bilety (15% zniżki): MIKESATOSHI