Czym jest inicjatywa Dobro Wraca?

Inicjatywa Dobro Wraca wspiera tych najbardziej potrzebujących już od 5 lat! Organizujemy licytacje, które głównie odbywają się na kanale Mike Satoshi w karcie społeczność. Dzięki temu tworzymy społeczność opartą o wartości, bez nienawiści i hejtu. Poza licytacjami odbywającymi się od czasu do czasu, zachęcamy do wsparcia poniższych zbiórek wybranych przez naszą społeczność.

Gdzie znajdziesz nasze licytacje?

Wszystkie licytacje odbywają się w karcie “SPOŁECZNOŚĆ” na kanale Mike Satoshi. Kliknij ten LINK, aby tam trafić i wspierać. 

Zachęcamy do wpłaty na poniższe zbiórki:


Kasia Kośmider


Karłowatość diastroficzna, wrodzona wada serca - ubytek przegrody międzykomorowej, stopy końsko-szpotawe. CEL ZBIÓRKI: Operacja kręgosłupa w USA przeprowadzona przez dr Feldmana z Instytutu Paleya. Razem z mamą sprzedaje własnoręcznie przygotowane przetwory, zbierając środki na operację kręgosłupa.


Nadia Wójcik


Nadia urodziła się 08.11.2022 z Zespołem Aperta. Jest to bardzo rzadka choroba genetyczna, która sprawia, że ma zrośnięte paluszki u rąk i nóg, zwężone nozdrza i przedwcześnie zrośnięte szwy czaszkowe.


Marcin


Marcin dnia 28 maja doznał fatalnego urazu podczas uprawiania sportu który kocha - podczas jazdy na rowerze. Podczas pechowego przejazdu złamał kręgosłup w odcinku szyjnym.


Maja Pałucha


Operacja usunięcia masy resztkowej guza mózgu w Nationwide Children's Hospital


Natalia Idaszewska

We wrześniu 2021 zdiagnozowano u Natalii złośliwego, nieoperacyjnego raka piersi HER2+ z przerzutami do węzłów chłonnych i wątroby.


Liwia Strugała

Po przejściu COVID 19 Liwia doznała ciężkiego udaru niedokrwiennego prawej półkuli mózgu, który spowodował paraliż całej lewej części ciała. Skutkiem ubocznym jest również zakrzep w mózgu.

Zachęcamy również do wpłat na Fundację "Złap Dom":


Złap Dom

Fundacja powstała z potrzeby serca, nie czerpią z pracy zysków, nie licząc tego co dają zwierzęta – a dają dużo – radość, satysfakcję, miłość..

Świat zwierząt i wolontariat to ich świat – działają w nim od 2011 roku a odwaga na założenie Fundacji przyszła w roku 2016.

Działają również na płaszczyźnie prawnej – walcząc o sprawiedliwość w imieniu tych, które same o sprawiedliwość nie poproszą.

Możesz zostać WOLONTARIUSZEM w Fundacji
Możesz zostać DOMEM TYMCZASOWYM dla psa lub kota
Możesz wspierać działania wspierając finansowo Fundację

0
Kwota wsparcia przez naszą społeczność osiągnęła już ponad