INFORMACJE
k-dzienna-dawka-dyskomfortu-c

Andrzej dużo biega. Jednocześnie próbuje rozszyfrować o co biega w krypto świecie. Nazwijmy to więc, że biega Crypto_Ultra_Maratony.

Andrzej ma podejście długofalowe do życia, do inwestycji, jak również do biegów (biegi ultra to np. 100km po górach). To sprawia, że na świat krypto też patrzy okiem “co tam się zadzieje za 5-10 lat”, aniżeli jak tu szybko na czymś zarobić.

Andrzej jest dość wybiórczy w projektach, które śledzi, a jego treści są dość monotematyczne. Dominuje tam (alfabetycznie): Aion, Algorand, Bitcoin, Blockstack, Cardarno, Celsius, Dfinity, Kusama, Mainframe, Polkadot, Rootstock, SingularityNET i kilka innych. Długo się przekonuje do rozwiązań, ale jak już się przekona to na całego.

Andrzej lubi przewrotne myślenie – więc zwykle napiera pod prąd. W ślad za pewnym znanym Albertem, wyznaje hasło: “If at first the idea is not an absurd, there is no hope for it”.

Dzienna Dawka Dyskomfortu to wyzwanie. Wyzwanie głównie dla autora kanału DDD. Komu by się chciało codzienne biegać, gadać i myśleć o krypto, o żywieniu, o życiu i o zdrowiu?

Dyskomfort…

Codziennie..

Powaliło gościa.

Media społecznościowe twórcy: