Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Eduweb #3 (Wrocław)

20 kwietnia 2023/17:00 - 22:00

“Zapraszamy Was serdecznie na kolejne wydarzenie edukacyjne poświęcone technologii web3 i blockchain, które odbędzie się dzięki uprzejmości koła naukowego HossaPro Capital z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Spotkanie skierowane jest do osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie i zrozumieć, jak te technologie wpływają na nasze codzienne życie.

Następnym miastem na naszej mapie jest 📍 WROCŁAW 📍, a dokładniej Uniwersytet Ekonomiczny, ulica Komandorska 118/120. Podczas wydarzenia, będzie można wysłuchać wystąpień ekspertów z branży i uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące różnych aspektów web3 i blockchain.

🤖 Będzie również możliwość wymiany poglądów i doświadczeń z innymi uczestnikami. 💡 Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy też masz już doświadczenie w branży, to wydarzenie będzie idealne dla Ciebie. Naszym celem jest zapewnienie wszystkim uczestnikom przyjaznego i interaktywnego doświadczenia, w trakcie którego będą mogli uzyskać odpowiednie wsparcie i nauczyć się nowych rzeczy.

🤝 AGENDA WYDARZENIA:

➡ 17:00 – Przybycie zainteresowanych

➡ 17:30 – Powitanie uczestników spotkania

➡ 17:35 – Dorian Szafrański/Kryptopiguła – temat prelekcji wkrótce

➡ 18:10 – Jakub Bartoszek, Jolanta Mensfeld, Bartosz Milczarek, Hubert Dolata – Czy web3 zapewnia większą prywatność i bezpieczeństwo użytkowników niż web2?

➡ 18:45 – Przerwa

➡ 19:00 – III Prelegent zostanie ujawniony wkrótce 🤫

➡ 19:35 – Podsumowanie wydarzenia, krótki moderowany networking

➡ 19:55 – Przejście do inQube

➡ 20:00 – Networking w inQube Pamiętajcie o tym, że jak zwykle zapewniamy smaczny poczęstunek w postaci pizzy i piwka! 🍕 🍺

Rejestracja jest bezpłatna i otwarta dla wszystkich zainteresowanych. Nie zwlekaj, zarejestruj się już dziś i dołącz do nas, aby zdobyć wiedzę i zrozumienie technologii web3 i blockchain! 🎓

Venue

Wroclaw University of Economics
Komandorska 118/120
Wrocław,
+ Google Map