KRYPTOWALUTY JAK ZACZĄĆ?

ROZDZIAŁ XIII:
JAK I GDZIE SZUKAĆ NOWYCH PROJEKTÓW?

Gdzie szukać nowych projektów kryptowalutowych

Po sukcesie Bitcoina, Ethereum oraz wielu innych kryptowalut coraz większa liczba inwestorów zaczęła interesować się tym rynkiem. Z uwagi na to że niektóre starsze kryptowaluty osiągnęły już teraz dość wysoki poziom wyceny, oczy nowych inwestorów coraz łakomej spoglądają na nowe wychodzące projekty. Uczyniło to ten rynek  bardzo dynamicznym, a  technologiczne innowacje oraz szeroki zakres możliwości zarobkowych przekształciły kryptowaluty w powszechne i popularne narzędzie inwestycyjne. Szczególnie zatem interesujące dla inwestorów są nowe projekty kryptowalutowe, które mogą oferować szereg korzyści, ale przede wszystkim wysokie zwroty z inwestycji.

Więc gdzie rozpocząć poszukiwanie nowych projektów? Czy jest to ICO, IDO czy IEO, tokeny NFT, czy może poszukiwanie za pośrednictwem platformy DeFi? Poniżej przedstawiamy listę miejsc, które warto regularnie sprawdzać, aby być na bieżąco z tym, co dzieje się w świecie kryptowalut. Należy jednak na każdą inwestycję brać grubą poprawkę gdyż z reguły nowe kryptowaluty potrafią bardzo szybko spaść na swojej wycenie albo po prostu okazać się scamem.

GDZIE SZUKAĆ NOWYCH PROJEKTÓW?

Podsumowanie

Choć nowe projekty kryptowalutowe mogą oferować atrakcyjne możliwości i duże wartości zwrotu, należy pamiętać o ostrożności. Świat kryptowalut dosłownie roi się od oszustw i scamerów. Przed zdecydowaniem się na inwestycję, dokładnie zbadaj projekt, zrozum jego mechanizmy i potencjalne korzyści i nigdy nie inwestuj więcej niż możesz sobie na to pozwolić.